Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 7 (7/2005)

17 maja 2005

Lechia odczarowała Kościerzynę
MICHAŁ KORNIAHO
Cztery dni po domowej przegranej z wiceliderem z Janikowa, Lechia pojechała do niezdobytej w tym sezonie Kościerzyny z nadziejami na jakże potrzebną jej w tym momencie rehabilitację. Mimo trudności, dzięki udanej końcówce plan został wykonany w stu procentach. Biało-zieloni wygrali 2:0.
Krzysztof Brede o swoich planach
MICHAŁ JERZYK
"Kogo interesuje, że taka Chelsea wygrała tyle meczów po 1:0, skoro została mistrzem. My też możemy strzelać po jednej bramce w każdym meczu, byle byśmy tylko weszli do drugiej ligi" - mówi Krzysztof Brede, defensor Lechii Gdańsk.
Awansować można również w barażach
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Gdyby rozgrywki III ligi zakończyły się dziś, Lechia świętowałaby kolejny awans. Jednak układ tabeli na pięć kolejek przed końcem sezonu nie pozwala wykluczyć żadnego scenariusza, także tego zakładającego nasz udział w barażach. Na kogo możemy trafić, jakie mamy szanse i doświadczenia z gier barażowych?
Frekwencja na Traugutta
OSKAR STANISZEWSKI, MICHAŁ JERZYK
Ostatnie dwa domowe mecze Lechii były rekordowe pod względem frekwencji. Liczba widzów w spotkaniu z Amicą II Wronki szacowana była przez media na około 4 tysiące, natomiast w szlagierowej konfrontacji z Unią Janikowo na co najmniej 7 tysięcy. Weryfikacja tych liczb zaskoczyła nawet nas samych.
Juniorzy starsi wygrywają, młodsi na odwrót
MICHAŁ JERZYK
Juniorzy starsi: trzy zwycięstwa od mistrzostwa, liga dwóch zespołów, upokorzenie sąsiada, hat-tricki Piotrowskiego i Pietronia. Juniorzy młodsi: dwie kolejne porażki, rozłąka z trenerem, czerwono i dramatycznie z Wierzycą.
Kaszubia - Lechia 0:2
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042