Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 70 (33/2006)

15 sierpnia 2006

Po meczu Lechia-Podbeskidzie 3:1
MARIUSZ KORDEK
Gdy już w pierwszej minucie Lechia zdobyła bramkę, kamień z serca spadł debiutującemu przed gdańską publicznością duetowi trenerskiemu Borkowski-Kafarski. Lepszy początek trudno sobie wymarzyć. Biało-zieloni dotychczas w każdym meczu zaprezentowali się z różnej strony. W sobotę gra była najgorsza, ale efekt z kolei najlepszy.
Marcin Szałęga - najdroższy lechista
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"To że jestem najdroższym jeśli chodzi o kwotę transferu piłkarzem Lechii od lat jest jakimś obciążeniem i do czegoś mnie zobowiązuje. Myślę jednak, że będę spisywał się bardzo dobrze i spłacę ten transfer moją grą. Wtedy wszyscy będą zadowoleni" - mówi w wywiadzie dla lechia.gda.pl piłkarz sprowadzony przez trenera Borkowskiego z krakowskiej Wisły, 24-letni Marcin Szałęga.
Lechia III Gdańsk w interesującej formule
MICHAŁ JERZYK
To już pewne - Lechia Gdańsk wprowadza do rozgrywek drugą drużynę rezerw. Wiadomo już, kto poprowadzi B-klasowy zespół, gdzie będzie rozgrywał spotkania i jaki jest cel długofalowy. Inicjatywa może jednak wzbudzić zainteresowanie przede wszystkim ze względu na możliwość obejrzenia, jak wychodzą strzały, wślizgi czy parady bramkarskie popularnym pracownikom klubu.
Po trzech kolejkach Lechia już na 6. miejscu
WOJCIECH ROBIŃSKI
Za nami trzecia kolejka zaplecza ekstraklasy. Dla gdańskich kibiców najważniejszą wiadomością było dwubramkowe zwycięstwo Lechii nad Podbeskidziem Bielsko-Biała. W pozostałych spotkaniach godna odnotowania jest postawa Zawiszy Bydgoszcz i Jagiellonii Białystok. Oba te zespoły przewodzą rozgrywkom bez straty punktu.
Wspomnienia Janusza Charczuka, cz. 5
JANUSZ CHARCZUK, KOM
"Pamiętam, że będąc na jednym zgrupowaniu w którymś z sopockich pensjonatów, dotarła do nas wiadomość, że prezydent Stanów Zjednoczonych John Kennedy został zastrzelony w Dallas. Był to duży szok dla wszystkich" - to wydarzenie miało miejsce w listopadzie 1963 r. Kolejna część wspomnień świadka tamtych lat, Janusza Charczuka.
Lechia-Podbeskidzie 3:1
PIOTR MATUSEWICZ
Pierwszy trening na murawie
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048