Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 71 (34/2006)

22 sierpnia 2006

Korespondencja z Polkowic
MICHAŁ JERZYK
Sędzia Heinrich nie miał innego wyjścia. Po dwóch faulach katastrofalnie grającej defensywy podyktował dwa rzuty karne i w 17 minucie lechiści byli już wyleczeni z marzeń o dobrym wyniku. Jest dość znamienne w przypadku Lechii, że im mocniej zaznacza się chęć przywiezienia zwycięstwa z wyjazdu, tym zwykle większe klapsy przychodzi później zebrać.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
W tym tygodniu czekają nas podwójne emocje: w środę 1/32 finału Pucharu Polski - mecz w Kołobrzegu z Kotwicą, a w niedzielę ligowa potyczka z warszawska Polonią. Taki zestaw sprawił, iż od razu przypomniał mi się mecz rozegrany niespełna 10 lat temu. Mecz pełen emocji, niecodziennych wypadków, a do tego toczony nie tylko na boisku i nie tylko przy Traugutta! Zatem dziś czas na wspominki...
Wspomnienia Janusza Charczuka, cz. 6
JANUSZ CHARCZUK, KOM
"Wydział Architektury szczycił się najładniejszymi dziewczynami, które z niczego potrafiły wyczarować kreacje godne najlepszych domów mody w Paryżu czy Mediolanie" - tak wspomina studia na Polotechnice Gdańskiej Janusz Charczuk. Kolejna część wspomnień obejmująca życie studenckie młodego wówczas piłkarza biało-zielonych.
Śliwki robaczywki juniorów - 2:2 w JM
MICHAŁ JERZYK
Wystartowały rozgrywki Pomorskiej Ligi Juniorów. W zmienionej formule, bo już bez wiosennego podziału na grupę mistrzowską i spadkową. Początek okazał się dla Lechii małym falstartem. Zespół U-18 zakończył mecz bezbramkowo mimo przyznanego mu rzutu karnego, z kolei zespół U-16 zremisował 2:2 mimo prowadzenia 2:0 dwie minuty przed końcem.
Górnik - Lechia 3:1
PIOTR MATUSEWICZ / GORNIK.POLKOWICE.PL
Lechia II-Olimpia 6:0
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042