Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 76 (39/2006)

26 września 2006

Bezbramkowy remis Lechii w Ostrowcu
MATEUSZ JASZTAL
- Obejrzeliśmy bardzo ciekawe widowisko, a sytuacje podbramkowych można by rozłożyć na niejeden mecz ligowy - w takim tonie wypowiadał się po piątkowym spotkaniu trener gdańszczan, Tomasz Borkowski. Ten wieczór obfitował w liczne sytuacje podbramkowe i nieoczekiwane zwroty akcji, zabrakło jedynie bramek.
Paweł Pęczak dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
- Jak dostawałem od sędziego w Polkowicach drugą żółtą kartkę to mu powiedziałem: "I tak wylądujesz w prokuraturze we Wrocławiu", a on mi się śmiał w oczy. Kartka, którą dostałem była dla mnie abstrakcją. Walczyliśmy bark w bark, a sędzia nagle zatrzymuje akcję. Wszyscy byli w szoku, patrzą, a on mi pokazuje "żółtko". Myślałem, że sobie robi jaja - opowiada Paweł Pęczak dla lechia.gda.pl.
Lechia i afera korupcyjna
MICHAŁ JERZYK
"Czy człowiek, który jest właścicielem czołowego zespołu drugoligowego może marzyć o występach w Lidze Mistrzów?" - pytał w październiku ubiegłego roku na łamach tygodnika Piłka Nożna red. Adam Godlewski.
II liga: Piast wygrał z nowym trenerem
OSKAR STANISZEWSKI
Za nami 10. kolejka ligowych zmagań, czyli prawie 1/3 rozgrywanych w sezonie meczów. W dziewięciu rozegranych spotkaniach na szczeblu II ligi nie doszło do żadnych sensacji - Lechia poraz czwarty z rzędu zremisowała, a Zawisza poraz dziewiąty w tym sezonie zdobył komplet punktów i wydaje się, że w tej rundzie nie znajdzie się dla niej odpowiedni konkurent do walki o fotel lidera.
KSZO - Lechia 0:0
PIOTR MATUSEWICZ / WWW.KSZO.INFO
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046