Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 79 (42/2006)

17 października 2006

3:1 z Łomżą: Na depresję działaczy
MICHAŁ JERZYK
Nawet 300 tysięcy złotych mogą wynieść straty Lechii wynikające z zamknięcia trybun do końca rundy. Około 170 tysięcy, jeżeli PZPN okaże dobrą wolę i zawiesi karę już teraz. Kojąco na depresję działaczy działają wyniki, bo trzech drugoligowych zwycięstw z rzędu w XXI wieku Lechia jeszcze nie zaliczyła. Bójcie się, chamy, do pierwszej ligi wracamy?
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Dziwne czasy nastały dla polskiej piłki. Wprawdzie hitem ostatnich dni jest wygrana reprezentacji nad Portugalią, jednak to nie tego typu święta stanowią futbolowy chleb powszedni. W tle jawi się wyjątkowo nieciekawy krajobraz, pełen nieudaczników i hochsztaplerów. W rolach głównych nie występują zaś piłkarze, a osoby związane z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.
Niedzielny hit: Wszystkie znaki za Lechią
MARIUSZ KORDEK
W niedzielne popołudnie faworytem spotkania będzie Zawisza S.A. Jednak jest kilka przesłanek, które mogą wskazać na to, że bydgoszczanie stracą punkty. Wskazujemy kilka elementów, które zdecydowanie przeważają u bydgoszczan w tym sezonie. Biorąc niektóre z nich pod uwagę nasuwa się recepta na sukces. Czy tak będzie?
Piłkarze i trener: Liczymy na wsparcie fanów
KAROL SZELOŻYŃSKI
W niedzielę Lechia rozegra jeden z najważniejszych meczów w rundzie jesiennej. W Bydgoszczy biało-zieloni zmierzą się z liderem tabeli - zespołem Zawiszy S.A. Zawody będzie można obserwować "na żywo" w TVP 3. O nadchodzącym hitowym spotkaniu porozmawialiśmy z drugim trenerem Lechii - Tomaszem Kafarskim, a także podstawowymi piłkarzami gdańskiego zespołu.
Niedzielny hit: kadra Zawiszy kontra Lechii
OSKAR STANISZEWSKI
Lechia nie przegrała od dziewięciu meczów, zajmuje 5. pozycję w tabeli i na pewno nie jest zespołem, z którym łatwo wygrać. Już w najbliższy weekend biało-zieloni pojadą do Bydgoszczy, gdzie o ligowe punkty będą walczyć z liderem II ligi - Zawiszą S.A. Który zespoł okaże się lepszy?
II liga: Remis lidera z beniaminkiem
PAWEŁ DOCZYK, KS
Biało-zieloni odnieśli kolejne ważne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi, co pozwoliło im na utrzymanie kontaktu z ligową czołówką. Po ostatniej kolejce, strata punktowa do dwóch pierwszych miejsc uległa nawet zmniejszeniu, bo dwa najlepsze zespoły nie wygrały swoich spotkań. W sobotę Lechia pokonała u siebie beniaminka z Łomży, niestety po raz drugi przy pustych trybunach.
Lechia-ŁKS Łomża 3:1
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.075