Gdańsk: sobota, 22 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 80 (43/2006)

24 października 2006

Korespondencja z Bydgoszczy
MICHAŁ JERZYK
Tysiąc kibiców Lechii stanęło na wysokości zadania, dając dowód, że są gotowi na powrót do ekstraklasy. Gorzej niestety z piłkarzami. Porażka z liderem, wobec wygranych Ruchu i Jagiellonii, może mieć poważne konsekwencje. Chcąc zachować na wiosnę odrobinę marzeń, biało-zieloni nie mogą już sobie pozwolić na niekorzystny wynik w Chorzowie.
Lechia na żywo w TVP3
OSKAR STANISZEWSKI
Szlagierowy mecz na szczycie II ligi pomiędzy bydgoską Zawiszą a Lechią Gdańsk był transmitowany przez TVP3. Poza Jackiem Jońcą komentował go też były trener biało-zielonych, Marcin Kaczmarek. - Można było próbować walczyć o ligę bez takiej asekuracji - ocenił wynik i przebieg meczu.
Handel biało-zielonym towarem
MARIUSZ KORDEK
Nie ma chyba kibica Lechii, który w swojej garderobie nie miałby jednego biało-zielonego gadżetu. Kiedyś robione własnym sumptem i według własnego pomysłu, dziś z możliwością wygodnego zaopatrzenia się w sklepie. Na całym świecie biznes ten stanowi i dodaje kolorytu najpopularniejszej dyscyplinie sportu.
Jak sobie pomóc w wygrywaniu meczów?
MICHAŁ JERZYK
Juniorski październik nie wyróżniłby się w zasadzie niczym szczególnym, gdyby nie kulisy derbów Lechii z SWSiEMP Arką Gdynia. Dwa dni przed ich rozegraniem wybuchła bowiem spora awantura organizacyjna. Najpierw jednak zwycięstwo odnieśli działacze i trenerzy Lechii, a następnie również młodzi piłkarze.
II liga: Miedź i Lechia kończyły w osłabieniu
MARIUSZ KORDEK
Każda passa musi kiedyś mieć swój koniec. W 14. kolejce kres swych wyczynów nastąpił w przypadku Lechii oraz Zagłębia Sosnowiec. Obie jedenastki przegrały, jakże ważne, swe spotkania. Nadal bez zwycięstwa pozostaje drużyna z Łomży, natomiast Jagiellonia realizuje swój plan - 5 wygranych meczów na koniec rundy jesiennej.
Pielgrzymka kibiców Lechii
PIOTR MATUSEWICZ
Zawisza-Lechia 2:1
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036