Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 81 (44/2006)

31 października 2006

5:1 z Kmitą: Wracamy do gry
MARIUSZ KORDEK
Zmierzch powoli już zapadał nad Gdańskiem. Jesienna depresja ogarniała całe miasto. Było jednak w grodzie nad Motławą miejsce, gdzie kilkutysięczny tłum, pozbyty jakichkolwiek złych myśli, cieszył się z wysokiego zwycięstwa swej drużyny. Tym miejscem był stadion przy ul. Traugutta 29. Warto było tam być w minioną sobotę.
Paweł Buzała: Nagłe przełamanie
OSKAR STANISZEWSKI, KAROL SZELOŻYŃSKI
"Każdy ma marzenie, żeby grać w I lidze. Ja też. Myślę, że nie składam broni, bo ten klub wyciągnął do mnie rękę. Mam 3-letni kontrakt, a Lechia idzie w dobrym kierunku i za rok może będziemy już grać w ekstraklasie" - powiedział w piątkowej rozmowie z lechia.gda.pl napastnik biało-zielonych, Paweł Buzała.
Głosem spikera: 1 listopada
MARCIN GAŁEK
Przed nami listopad, miesiąc zaczynający się od Dnia Wszystkich Świętych. W tym szczególnym czasie wspominamy osoby, które od nas odeszły. Są jednak z nami, w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. W tym, wspominkowym nastroju, powstała wyjątkowa drużyna piłkarska. Jej niepowtarzalność polega na tym, iż wszyscy jej członkowie odeszli już z tego świata.
Podsumowanie października 2006
MICHAŁ JERZYK
Kto by dał wiarę, że najlepszymi drugoligowcami października okażą się Polonia Bytom, Podbeskidzie Bielsko-Biała i Lechia Gdańsk. Biało-zieloni spisali się na tyle dobrze, rozstrzeliwując rywali przede wszystkim ofensywną skutecznością, że jeśli nie zawiodą w dwóch ostatnich meczach rundy, zima i wiosna mogą być przy Traugutta niezwykle elektryzujące.
Październik 2006: miesiąc Cetnarowicza
MICHAŁ JERZYK, MARIUSZ KORDEK
- I tak mnie nie dogoni, napiszcie też, że on w ogóle nie podaje - rzucił przechodzący obok, wyraźnie rozbawiony Piotr Wiśniewski w trakcie naszej rozmowy z Piotrem Cetnarowiczem. Niewątpliwie najlepszego lechisty października należało szukać w tym duecie, mającym na koncie już 12 bramek. Tym razem postawiliśmy na Cetnarowicza.
II liga: Czołówka bez punktów
OSKAR STANISZEWSKI
Remis Jagiellonii w Stalowej Woli, porażka Ruchu w Janikowie, przegrana Zawiszy w Bielsku-Białej, a na dodatek zwycięstwo gdańszczan 5:1 nad Kmitą - 15. kolejka II ligi sprawiła wiele niespodzianek.
Lechia-Kmita 5:1
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063