Tygodnik lechia.gda.pl nr 83 (46/2006)

14 listopada 2006

B. Jenek: Wszystkie wyjazdy zaliczone
MICHAŁ JERZYK
O ile z międzynarodowych podróży lotniczych chętnie korzystają już wszyscy, to przemieszczanie się samolotem z jednego polskiego miasta do drugiego wciąż jeszcze uchodzi za luksus. Ale i to się zmienia. Niektórzy jeżdżą w ten sposób na drugoligowe występy Lechii, co więcej - nawet lotniczy wyjazd całej drużyny na mecz przestaje być fantastyką.
Lechia II po rundzie jesiennej
OSKAR STANISZEWSKI
Druga drużyna Lechii dopiero w ostatniej kolejce zapewniła sobie pozycję lidera klasy okręgowej na przerwę zimową. Osiągnęła to dzięki wysokiemu zwycięstwu aż 10:2 nad Motławą Suchy Dąb.
Juniorzy Lechii wygrywają jak leci
Już dawno rozgrywki Pomorskiej Ligi Juniorów nie były tak zdominowane przez młodych lechistów. Juniorzy starsi i młodsi wygrali po sześć ostatnich meczów i przed ostatnią kolejką wywalczenie przez nich mistrzostwa jesieni wydaje się formalnością.
II liga: Ostatnia kolejka jesieni
PAWEŁ DOCZYK, OSK
"Ta ostatnia niedziela" - tak śpiewał kiedyś Mieczysław Fogg. W podobnym tonie będą mogli teraz zaśpiewać kibice w całej Polsce, ponieważ już w ten weekend zostanie rozegrana ostatnia jesienna kolejka II ligi. Potem dla piłkarzy i kibiców nastąpi czas na odpoczynek od ligowych meczów. Potrwa on aż do połowy marca. Kibicom pozostanie jedynie śledzenie wyników Adama Małysza.