Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 84 (47/2006)

21 listopada 2006

3:0 ze Stalą: Na pożegnanie jesieni
PAWEŁ DOCZYK
W minioną sobotę przy kilkutysięcznej publiczności i nieustającym dopingu kibiców, piłkarze Lechii zagrali ostatni mecz rundy jesiennej. Pożegnanie było udane, bowiem piłkarze pewnie wygrali ze Stalą, a gdańska twierdza nadal jest nieosiągalna dla innych drużyn. Piłkarze udadzą się teraz na zasłużony odpoczynek, a kibice ze zniecierpliwieniem będą wyczekiwać wiosny.
Robert Sierpiński dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"Ja trening zaczynam od siebie, układam go sobie w głowie, wychodzę i moim celem jest jak najlepsze wykorzystanie tych dwóch godzin... Mam taki charakter, że czy będę trenował w Lechii Gdańsk, czy gdzieś w V lidze 50 kilometrów za Gdańskiem, to do obowiązków będę podchodził tak samo" - mówi dla lechia.gda.pl drugoligowiec grający w V lidze - Robert Sierpiński.
Wszystko o okresie zimowym Lechii
MICHAŁ JERZYK
Do rundy wiosennej niemal cztery miesiące, ale sztab szkoleniowy Lechii myślami jest przy niej już teraz. Sam dobór sparingpartnerów dowodzi, że biało-zieloni nie zamierzają walczyć o przysłowiową pietruszkę. Już w bieżącym tygodniu poznamy pierwsze nazwiska zarówno żegnających się z Lechią, jak i tych, którzy będą mieli szanse zadomowić się na Traugutta na dłużej.
Tomasz Borkowski o zimie 2007
MICHAŁ JERZYK
- Trzech, czterech ludzi odejdzie, ta liczba może wzrosnąć do pięciu. Musi być płynna wymiana, sztuka za sztukę. Jeżeli ma być progresja i mamy iść do góry, to musimy mieć zawodników lepszych - mówi dla lechia.gda.pl o rozpoczynającym się okresie przygotowawczym trener Tomasz Borkowski.
II liga: Ruch liderem
OSKAR STANISZEWSKI
Dopiero wyniki ostatniej kolejki zaplecza ekstraklasy zadecydowały o pozycji, na której zimować będą poszczególne zespoły. Największa zmiana zaszła w czołówce tabeli, gdzie zwycięstwo Ruchu i remis Zawiszy, dało temu pierwszemu pozycję lidera na najbliższych kilka miesięcy.
Lechia-Stal 3:0
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037