Gdańsk: niedziela, 5 grudnia 2021
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 85 (48/2006)

28 listopada 2006

Kiermasz pamiątek klubowych
MARIUSZ KORDEK
W minioną sobotę w Hotelu Roko przy ul.Traugutta zainaugurowana została nowa świecka tradycja: kiermasz pamiątek. Organizacją zajął się klub OSP Lechia, natomiast nasz serwis objął patronat medialny nad tą, raczkującą imprezą.
Lechio, tego od Ciebie oczekiwaliśmy!
MICHAŁ JERZYK
Tak jak przed rundą przedstawiliśmy nasze oczekiwania w stosunku do Lechii, tak po jej zakończeniu przyszedł czas na rozliczenia. Efekt, trzeba przyznać, naprawdę niezły. Większy zawód sprawili nam właściwie tylko obrońcy. Nieco mniejszy - boczni defensorzy oraz co gorsza kibice.
Jesienna statystyka lechistów 2006
OSKAR STANISZEWSKI
Jaką skuteczność mieli napastnicy Lechii? Kto faulował najczęściej i najostrzej? Który piłkarz biało-zielonych spędził najwięcej czasu na boisku? Jak radzili sobie inni drugoligowcy w porównaniu z Lechią? Na te, jak i wiele innych pytań, odpowiedź znajdziesz tylko w naszej statystyce jesieni.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Piłkarska jesień A.D. 2006 za nami. Teraz kibiców zespołów II ligi czeka blisko czteromiesięczna przerwa w rozgrywkach. W tym czasie emocjonować będziemy się ruchami transferowymi w poszczególnych zespołach, wynikami gier kontrolnych oraz poczynaniami... Wydziału Dyscypliny PZPN oraz wrocławskiej Prokuratury prowadzącej śledztwo w sprawie korupcji w polskiej piłce.
Podsumowanie II ligi: Ruch liderem
PAWEŁ DOCZYK
Kiedy za oknem zima, a stadiony świecą pustkami to znaczy, że runda jesienna w II lidze się skończyła. Dla piłkarzy to czas do odpoczynku oraz przygotowania się do decydujących meczów, które czekają ich wiosną, a dla działaczy i trenerów okazja do transferów. Przerwa to również czas do podsumowań oraz ocen poszczególnych zespołów i zawodników.
Kiermasz pamiątek Lechii Gdańsk
PIOTR MATUSEWICZ
Lechia - Bałtyk 0:0
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042