Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 86 (49/2006)

5 grudnia 2006

60 lat Michała Globisza: rozmowa
MARIUSZ KORDEK, MICHAŁ JERZYK
- Jak skończę 65 lat, to przede wszystkim od razu kupię psa, owczarka niemieckiego. Bo u mnie w domu zawsze był pies. Będę wychodził z nim na spacery. Na pewno nie będę się nudził na emeryturze. Ale jeszcze trzeba dożyć tego wieku, to inna sprawa - mówi dla lechia.gda.pl obchodzący 60. rocznicę urodzin trener Michał Globisz.
60 lat Michała Globisza: w domowym muzeum
MICHAŁ JERZYK, KOM
Jeżeli wyjrzeć z okna, można dostrzec osiedlowe boisko. A obok ścianę z bijącym po oczach napisem "Arka Gdynia". Jednak sto metrów dalej ktoś nabazgrał "Tylko Lechia". Sympatie mieszkańców gdyńskich Karwin są mocno podzielone. Właśnie tutaj mieszka Michał Globisz. Niby blok, jakich tysiące, ale w środku rzeczy niezwykłe.
60 lat Michała Globisza: biografia gwiazdy
OSKAR STANISZEWSKI, MARIUSZ KORDEK
Urodzony 60 lat temu, od 32 związany z Lechią, człowiek obdarzony talentem do wyszukiwania wyśmienitych zawodników, szkoleniowiec który wywalczył z młodzieżowymi reprezentacjami kraju wiele trofeów - trener Michał Globisz.
Damian Trzebiński dla lechia.gda.pl
MARIUSZ KORDEK
"Próbowałem się załapać do I ligi. Byłem na testach w ŁKS-ie i Bełchatowie. Niestety nic z tego nie wyszło. Wtedy pojawiła się propozycja z Lechii, z której skorzystałem i jestem z tego zadowolony. Na pewno jest to najlepszy klub na Pomorzu. Gra w Lechii jest marzeniem każdego chłopaka, to że mi się udało, to naprawdę jestem z tego dumny" - mówi dla lechia.gda.pl obrońca - Damian Trzebiński.
Kogo chce ściągnąć Lechia?
KAROL SZELOŻYŃSKI
Okienko transferowe w Europie otwiera się dopiero z dniem 1 stycznia, ale spekulacje transferowe trwają niemal przez całą rundę jesienną, aż do zamknięcia możliwości dokonywania zakupów przez piłkarskich działaczy. Lechia przygotowała sobie listę kilkunastu zawodników, z których przynajmniej kilku powinno wiosną grać w Gdańsku. Kim i skąd są ci gracze oraz co osiągnęli w piłce?
Urodziny Michała Globisza
MARIUSZ KORDEK
Budowa sztucznego boiska
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018