Gdańsk: czwartek, 30 maja 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 88 (51/2006)

19 grudnia 2006

Zawieszonym głosem: wpadki i konkurs
MARCIN GAŁEK
W myślach ułożyłem sobie zdanie. Brzmiało całkiem składnie. Jednak zapowiadając zmianę, najwyraźniej zapatrzony w numer na koszulce, powiedziałem: "Powitajmy na boisku, z numerem "16", najmłodszego w szeregach biało-zielonych, 10-letniego Pawła Piotrowskiego!".
Podsumowanie AD. 2006
MARIUSZ KORDEK
Miniony rok powoli przechodzi do historii. Co warto z niego zapamiętać, a co uznać za rzeczy niemiłe i starać się o nich jak najszybciej zapomnieć? Redakcja lechia.gda.pl wytypowała zdarzenia z ostatnich 12 miesięcy, które spełniają jedno i drugie kryterium.
Wzmocnienia rywali
OSKAR STANISZEWSKI
Jeszcze blisko dwa tygodnie pozostały do otwarcia okienka transferowego w Europie, ale z dnia na dzień lista piłkarzy mogących zasilić szeregi Lechii rośnie. Jednak przecież nie tylko biało-zieloni będą się wzmacniać. Przedstawiamy nazwiska piłkarzy, którzy potencjalnie mogą stać się zawodnikami zaplecza polskiej ekstraklasy już tej wiosny.
R. Jędrzejczak, czyli jesień Lechii U-19
ROBERT JĘDRZEJCZAK, MJ
Juniorzy starsi Lechii wygrali rundę jesienną z pięcioma punktami przewagi nad Arką Gdynia SSA. Nie przegrali żadnego meczu, trzy zremisowali. Na koniec zwyciężyli jeszcze w prestiżowym ogólnopolskim turnieju halowym w Rewalu. Tymczasem trener Robert Jędrzejczak nie pieje z zachwytu, bo oczekiwania ma... większe.
M. Szutowicz, czyli jesień Lechii U-17
MAREK SZUTOWICZ, MJ
Rocznik 1990 Lechii Gdańsk nie zawiódł i rundę wiosenną rozpocznie z trzema punktami przewagi nad grupą pościgową w juniorach młodszych. Trener Marek Szutowicz chwali swoich piłkarzy, ale zarazem zapowiada, że w tym sezonie chce powalczyć nie tylko o sukcesy na Wybrzeżu.
Runda z przymrużeniem oka
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032