Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 89 (1/2007)

3 stycznia 2007

Dolny i Wania: kto komu bardziej dogryzł?
MICHAŁ JERZYK
Każdy, kto ich zna choć trochę, wie doskonale, jak przezabawnym są duetem. Pięć lat temu byli chyba najpopularniejszymi piłkarzami Lechii. Od tego czasu dużo się w ich życiu zmieniło, ale oni wciąż pozostali sobą. Parą zgryźliwych względem siebie przyjaciół, którzy w tym tygodniu obchodzą 25. urodziny.
Dwa oblicza w rok: Piotr Cetnarowicz dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"Ze swoimi warunkami fizycznymi mógłbym się spisać w lidze angielskiej, bo tam preferuje się grę z wieloma wrzutami w pole karne, a na boisku się walczy. Na pewno byłaby to liga, w której mógłbym się sprawdzić, chociaż jej poziom jest naprawdę wysoki" - mówi w rozmowie z lechia.gda.pl, napastnik gdańskiej Lechii, 33-letni Piotr Cetnarowicz.
Liga BetONów: nagrody wręczone!
PIOTR WOJDAKOWSKI, MJ
W grudniu w siedzibie Lechii Gdańsk nastąpiło wręczenie nagród najlepszym uczestnikom jesiennej edycji Ligi BetONów. Trzem triumfatorom upominki wręczał kapitan Lechii Maciej Kalkowski oraz dyrektor Błażej Jenek. Zwycięzcy pokonali ponad pół tysiąca konkurentów, a ich autentyczne wrażenia w przepiękną pieśń złożył wszechstronnie utalentowany prowadzący rozgrywki.
Przygotowania II-ligowców do wiosny
PAWEŁ DOCZYK, OSK
Rozgrywki na szczeblu zaplecza ekstraklasy startują dopiero w marcu, ale przygotowania zespołów do rundy wiosennej zaczęły nabierać impetu. Wraz z nowym rokiem rozpoczął się w Europie okres transferowy, a kluby z drugoligowej czołówki rozpoczęły rywalizację o najlepszych zawodników, z którymi udadzą się na obozy przygotowawcze.
Liga BetONów: jesień 2006
PIOTR MATUSWICZ
Budowa sztucznego boiska
PIOTR MATUSEWICZ
Marcin Waniuga i Przemysław Urbański
MARIUSZ KORDEK
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044