Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 90 (2/2007)

16 stycznia 2007

Błażej Jenek dla lechia.gda.pl
BŁAŻEJ JENEK
Dopytywanie kibiców i trójmiejskich dziennikarzy o ewentualne zimowe wzmocnienia Lechii rosło z każdym dniem trwającej zimy, który nie przynosił wieści o zawarciu jakiejkolwiek umowy transferowej. Nastroje uspokoił dopiero podpis złożony przez Macieja Rogalskiego na trzyletnim kontrakcie.
Pierwszy transfer: Maciej Rogalski dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI
- Nie boję się presji, ale różnie może być. Mam nadzieję, że podołam. Chciałbym, aby wszyscy byli zadowoleni i aby nie było później rozmów typu: "A tego po co ściągnęli, dlaczego?". Życzę sobie, aby kibice, działacze, trenerzy i koledzy mogli powiedzieć: "Tak. Warto było tego zawodnika pozyskać" - mówi dla lechia.gda.pl Maciej Rogalski - były napastnik KSZO i pierwszy zimowy nabytek Lechii.
Macieja Rogalskiego droga z Mławy do Gdańska
MARIUSZ KORDEK
- Ja już jakiś czas temu mówiłem, że chcę odejść do klubu, który będzie miał cele. Ile można grać o miejsce w środku tabeli albo o utrzymanie się w drugiej lidze? Marazm dla piłkarza jest najgorszy - tak wypowiedział się na łamach Dziennika Bałtyckiego Maciej Rogalski, pierwszy od lipca 2006 r. transfer biało-zielonych.
Zawieszonym głosem
MARCIN GAŁEK
Miesiąc po ukazaniu się książki pt. "Biało-zielona 'Solidarność'..." autorstwa księdza Jarosława Wąsowicza czas na pierwsze opinie i przemyślenia.
Z wizytą w przystadionowym sklepie Jako
PAWEŁ DOCZYK, OSK
Każdy kibic piłki nożnej chciałby mieć jakąś pamiątkę, koszulkę lub inne przedmioty związane z jego ukochanym klubem. Dzięki firmom Red Box oraz Jako, a także Lechii, kibice w Gdańsku doczekali się miejsca, w którym mogą kupić gadżety związane z drugoligową drużyną. Sklepik ten mieści się naprzeciw klubowego budynku, na terenie stadionu przy ul. Traugutta 29.
Biało-zieloni w grach komputerowych
OSKAR STANISZEWSKI
Lechiści grają dziś na zapleczu polskiej ekstraklasy. Poziom rozgrywek jest zapewne głównym powodem, dla którego drugoligowe zespoły nie cieszą się zainteresowaniem firm informatycznych, to zaś przekłada się na małą ilość gier, w których możemy wcielić się w menagera lub ulubionego zawodnika Lechii.
Znane nazwiska, które grały w Gdańsku
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ HUBA
Pierwszy transfer Lechii Gdańsk
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ KORDEK
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031