Gdańsk: sobota, 17 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 91 (3/2007)

30 stycznia 2007

Turniej halowy w Gdańsku?
MARIUSZ KORDEK
"Lechia myśli o takim turnieju halowym. Być może w przyszłej przerwie zimowej uda się go zorganizować" - mówi dyrektor klubu Błażej Jenek. Mija już 11 lat od turnieju halowego zorganizowanego w hali Olivia. Wówczas impreza zebrała mnóstwo pozytywnych opinii. Miała być kontynuowana w następnych latach, jednak do dziś nie doczekaliśmy się spełnienia tych obietnic.
Robert Sierpiński o pracy w roli skauta Lechii
KAROL SZELOŻYŃSKI
"Nie będę pełnił podobnej roli jak dyrektorzy sportowi w dużych zachodnich klubach, którzy pracują długofalowo, latami i sami sprowadzają zawodników, których trener tylko ustawia na boisku i zgłasza, jakiego typu piłkarzy potrzebuje, na jakie pozycje. W przyszłości - owszem, bardzo bym chciał piastować tak zaszczytne stanowisko, w takim klubie jak Lechia" - mówi klubowy skaut - Robert Sierpiński.
Trzech lechistów na zesłaniu
MICHAŁ JERZYK
Najczęściej wygląda to tak: piłkarz, zwykle wychowanek, zaczyna coraz bardziej odstawać od reszty zespołu. W pewnym momencie wysyła się go więc do klubu z niższej ligi, aby się ograł, odbudował, wrócił do formy. Więcej już o nim nie słyszymy. Czy podobny los czeka wypożyczonych na wiosnę do zespołów trzecioligowych: Rafała Lodę, Jakuba Kawę i Łukasza Pietronia?
Najchętniej czytane teksty Tygodnika lechia.gda.pl
MARIUSZ KORDEK
Rok 2006 za nami. Na biało-zielonym podwórku działo się w minionych 12 miesiącach bardzo dużo. Wszystkie ciekawe i ciekawsze tematy staraliśmy się przedstawiać i relacjonować na łamach Tygodnika lechia.gda.pl. Jednak to Wy, drodzy czytelnicy wskazaliście, które tematy cieszyły się największą popularnością, były najchętniej czytane.
Drugi sparing Lechii
PIOTR MATUSEWICZ
Budowa sztucznego boiska
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044