Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 92 (4/2007)

13 lutego 2007

Piłkarz Jesieni, Piotr Wiśniewski dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, PAWEŁ DOCZYK
- Jeśli kiedykolwiek grałbym w innym klubie, to z pewnością nie cieszyłbym się ze zdobytej bramki całując herb tego zespołu. Jestem ze Starogardu, który zawsze kibicowsko był za Lechią i kiedy przechodziłem do tego klubu, to możliwość występów w gdańskim zespole była dla mnie zaszczytem - mówi dla lechia.gda.pl najskuteczniejszy napastnik biało-zielonych, 24-letni Piotr Wiśniewski.
Lechia: Najsłabsze transfery od lat
MICHAŁ JERZYK
Raz za razem kibice głowią się i wzajemnie przepytują: czy Lechia awansuje do ekstraklasy? Tymczasem odsuwając zupełnie na bok sprawy organizacyjne mamy właśnie do czynienia z najsłabszą od lat skutecznością klubu na rynku transferowym.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Gra w piłkę odbywa się na boisku, ale też w głowach jej uczestników. Tak jak w życiu - wygrywają mądrzejsi, którzy pracują nad swoim talentem. Pracują w klubie, na boisku, ale też i w szkole.
Siedem powodów do optymizmu
PAWEŁ DOCZYK
Kibice piłki nożnej, w tym fani Lechii Gdańsk, z niecierpliwością czeka na początek drugoligowych rozgrywek. Nadzieje są tym większe, że biało-zieloni mają realne szanse na awans do ekstraklasy. Głównymi rywalami gdańszczan będą na pewno zespoły z Chorzowa, Białegostoku i Sosnowca.
Przygotowania do wiosny
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034