Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 93 (5/2007)

27 lutego 2007

O biletach i karnetach przed rundą wiosenną
MARIUSZ KORDEK
Zbójeckimi podwyżkami nazwał jeden z kibiców biało-zielonych nowe ceny biletów na trybunę krytą na II-ligowe mecze Lechii. - Dążymy do tego, aby na trybunie w znakomitej większości zasiadali posiadacze abonamentów, bilet na skrajną trybunę to pozostawienie furtki dla jednorazowych kibiców - odpowiada Błażej Jenek, dyrektor i członek zarządu OSP Lechia.
Maciej Kalkowski o sparingach i obozie w Chorzowie
KAROL SZELOŻYŃSKI
Piłkarze Lechii od poniedziałku, 19 lutego, przebywają na drugim zimowym obozie. Odbywa się on, podobnie jak w ubiegłym roku za kadencji Marcina Kaczmarka, w Chorzowie. O kończącym się w środę zgrupowaniu na Śląsku, o często zaskakujących wynikach sparingów, o nękających zespół urazach oraz o celu na rundę wiosenną opowiada dla lechia.gda.pl Maciej Kalkowski, kapitan biało-zielonych.
Nowe twarze w Lechii Gdańsk
PAWEŁ DOCZYK
Niczym królika z kapelusza wyciągnęli działacze Lechii Arkadiusza Miklosika. Pochodzący z Poznania piłkarz stał się przed tygodniem kolejnym lechistą zakontraktowanym w przerwie zimowej. Prawdopodobnie jest to ostatni zewnętrzny nabytek biało-zielonych. Miklosik wraz z Łożyńskim, Sobańskim, Fechnerem oraz Buzałą będą stanowić małą kolonię graczy mających za sobą występy w klubach z Wielkopolski.
Przygotowania do wiosny
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036