Gdańsk: niedziela, 11 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 94 (6/2007)

6 marca 2007

Tomasz Borkowski: wszystko o wiośnie 2007
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"Awans do ekstraklasy? Spełnienie wszelkich marzeń. Jeżeli chodzi o życie rodzinne, to jest już kochana żona i kochany synek, czyli najbliższa rodzina. Ale awans byłby spełnieniem tego, co kocham najbardziej, czyli mojego klubu. Byłby to najszczęśliwszy dzień w moim życiu" - mówi przed pełną oczekiwań ze strony fanów rundą wiosenną, szkoleniowiec Lechii, Tomasz Borkowski.
Dominik Sobański dla lechia.gda.pl
MARIUSZ KORDEK, KAROL SZELOŻYŃSKI
- Koledzy z zespołu śmieją się z nas mówiąc, że u nas nie ma bramkarzy, bo bramkarze w zespole powinni się nienawidzić. A my z "Bączkiem" jesteśmy dobrymi kolegami - mówi dla lechia.gda.pl Dominik Sobański. Rezerwowy jesienią bramkarz zapowiada walkę o miano pierwszego golkipera biało-zielonych.
Przedwiosenna klasyfikacja lechistów
OSKAR STANISZEWSKI
Podobnie jak rok temu, przedstawiamy przedwiosenną klasyfikację lechistów. Poza linią ataku, zmian jest sporo. Pokażemy więc, którzy z 29 piłkarzy kadry seniorów mają szansę na grę na poszczególnych pozycjach.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Barwy Lechii to biel i zieleń. Ten drugi kolor to także symbol nadziei, jednoznacznie kojarzący się także z wiosną. Określając nastroje panujące w gdańskim obozie, zarówno w klubie jak i wśród kibiców można krótko stwierdzić: "zielono nam".
Inauguracja wiosny: Maciej Mysiak i Unia Janikowo
PAWEŁ DOCZYK
"Jedziemy do Gdańska z zamiarem wywiezienia trzech punktów. W naszej sytuacji w tabeli, każdy mecz jest najważniejszy" - zapowiada w rozmowie z lechia.gda.pl pomocnik Unii, Maciej Mysiak. Chyba wie co mówi, bo nikt inny z Janikowa nie zna gdańskiego zespołu tak jak on. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Lechii.
Ostatnie szlify przed startem ligi
PIOTR MATUSEWICZ
Przedsezonowa prezentacja Lechii Gdańsk
PIOTR MATUSEWICZ
Sobański w obiektywie lechia.gda.pl
PIOTR MATUSEWICZ
Sesja zdjęciowa Lechii Gdańsk
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028