Gdańsk: piątek, 23 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 96 (8/2007)

20 marca 2007

1:0 z Jagiellonią w meczu na szczycie
MARIUSZ KORDEK
Namiastką ekstraklasy zapachniało przez chwilę na Traugutta. Wypełnione kibicami trybuny, dwa zespoły mające za sobą grę w elicie i aspirujące do niej teraz. Szkoda, że gra pozostawiała wiele do życzenia. Za kilka tygodni jednak o stylu nikt nie będzie pamiętał. Najważniejsze jest to, że 3 punkty zostały w Gdańsku.
Z pamiętnika piłkarskiego
PAWEŁ DOCZYK
Każdy z nas na pewno pamięta swój pierwszy sukces, pierwszą miłość oraz pierwsze miejsce, które mieliśmy okazję odwiedzić. Jeżeli chodzi na przykład o sport i piłkę nożną, to zapewne każdy kibic, jak i zawodnik, na pewno zapamięta swoją pierwszą wizytę na Traugutta.
Głosem spikera: licencja do ekstraklasy
MARCIN GAŁEK
Takie nastały czasy, że do sportowego sukcesu nie wystarczy najlepsza drużyna. Warunkiem możliwości gry na danym szczeblu rozgrywek jest wypełnienie wymogów stawianych przez przepisy licencyjne. Warto przeanalizować warunki, jakie należy spełnić, aby stać się pełnoprawnym uczestnikiem rozgrywek Orange Ekstraklasy.
II liga: Beniaminek z Łomży wciąż gromi
OSKAR STANISZEWSKI
Za nami 19. kolejka II-ligowych rozgrywek. Miniona seria gier, dodatkowo upewniła w swoich przekonaniach wszystkich tych, którzy sądzili, że na zapleczu ekstraklasy zdarzyć się może praktycznie wszystko.
Lechia-Jagiellonia 1:0
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037