Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 97 (9/2007)

27 marca 2007

Zwycięstwo 2:0 w Bielsko-Białej
OSKAR STANISZEWSKI
Biało-zieloni rundę rewanżową rozpoczęli od dwóch budzących respekt zwycięstw na własnym boisku - 5:1 z Unią oraz 1:0 z rozczarowującą wiosną Jagiellonią, jednym z rywali do awansu. Pierwszy mecz wyjazdowy miał potwierdzić, czy lechiści naprawdę mogą zgłaszać aspiracje do awansu, czy raczej we wcześniejszych wygranych więcej szczęścia szczęścia niż umiejętności.
Mariusz Pawlak dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"Kiedy grałem w Lechii w latach 1989-95, zawsze walczyliśmy o utrzymanie. Bieżący sezon jest zupełnie inny. Mamy szansę na awans i trzeba ją wykorzystać" - mówi dla lechia.gda.pl doświadczony wychowanek gdańskiego klubu, 35-letni Mariusz Pawlak.
Lechiści dojrzali: Pawlak i Wojciechowski
MARIUSZ KORDEK
Ukończenie 18-stu lat to ważny etap dla każdego człowieka. Tej wiosny jubileusz 18-lecia obchodzą dwaj piłkarze Lechii: Mariusz Pawlak i Sławomir Wojciechowski. Tyle właśnie lat mija, odkąd zadebiutowali w barwach seniorskiej Lechii. Odbywało się to na poziomie II-ligowym, a teraz mają szansę spiąć ten wyczyn klamrą awansując do ekstraklasy.
Faworyci ustępują przed Lechią
DOMINIK SOŁTYSIAK
Któż ma zapukać w czerwcu do bram ekstraklasy, skoro wszyscy bez wyjątku kandydaci do odegrania czołowych ról w lidze, zawodzą oczekiwania? Kto, jak nie biało-zieloni, przed którymi otwiera się wyjątkowa okazja?
II liga: Przewaga Ruchu maleje
PAWEŁ DOCZYK
Za nami 20. kolejka rozgrywek drugiej ligi. To, co niedawno było niemożliwe, stało się możliwe. Chorzowski Ruch poległ sensacyjnie w Opolu i jego przewaga nad drugą Lechią Gdańsk mocno się zmniejszyła. Biało-zieloni wygrali w tej kolejce z Podbeskidziem Bielsko-Biała na wyjeździe 2:0.
Podbeskidzie-Lechia 0:2
ŁUKASZ LASKOWSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032