Gdańsk: niedziela, 7 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 98 (10/2007)

3 kwietnia 2007

Lechia - Górnik 0:0
MARIUSZ KORDEK
Prima Aprillis (z łac. Pierwszy kwietnia) to dzień żartów, celowego wprowadzenia w błąd. Wielki żart zrobiła sobie Telewizja Polska, która zapowiadała transmisję "live" z Traugutta. Piłkarze Lechii chyba także sobie zażartowali z kibiców, nie strzelając bramki i tracąc punkty. Chcąc walczyć o ekstraklasę trzeba skończyć z żartami i zacząć grać nad wyraz poważnie.
Głosem spikera: sprawa pisuarów
MARCIN GAŁEK
Takie nastały czasy, że do sportowego sukcesu nie wystarczy najlepsza drużyna. Warunkiem możliwości gry na danym szczeblu rozgrywek jest wypełnienie wymogów stawianych przez przepisy licencyjne. Jakie warunki należy spełnić, aby stać się pełnoprawnym uczestnikiem rozgrywek Orange Ekstraklasy? Dziś kolej na zapoznanie się z kryteriami dotyczącymi infrastruktury.
II liga: Polonia kontra Lechia
PAWEŁ DOCZYK
Wielkim krokami zbliża się Wielkanoc, ale zanim usiądziemy przy świątecznym stole, w sobotę, 7 kwietnia w Warszawie, dojdzie do szlagieru II ligi. Na stadionie przy ul. Konwiktorskiej Polonia Warszawa zagra z Lechią Gdańsk.
II liga: Pierwsze zwycięstwo Jagiellonii
OSKAR STANISZEWSKI
Za nami 21. kolejka II ligi, czyli 2/3 meczów, które rozegrać muszą zespoły z zaplecza ekstraklasy. Do największych atrakcji kolejki można na pewno zaliczyć pogrom Unii w Janikowie, przełamanie Jagiellonii w Bielsko-Białej oraz bezbramkowy remis Lechii w Gdańsku.
Waldemar Fornalik dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
W wielkanocną sobotę, Lechia Gdańsk zagra na stadionie przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie z drużyną miejscowej Polonii. Gospodarze to jedyna drużyna w lidze, która wygrała wszystkie mecze w rundzie wiosennej.
Lechia-Górnik 0:0
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018