Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 99 (11/2007)

10 kwietnia 2007

Porażka 1:3 w Warszawie
DOMINIK SOŁTYSIAK
Wielkanocna sobota nie okazała się pomyślna dla licznie przybyłych do stolicy sympatyków gdańskiej Lechii. Zapowiadane jako hit kolejki spotkanie na Konwiktorskiej zakończyło się wyraźnym zwycięstwem jedenastki "Czarnych Koszul" i unaoczniło lechistom, jak wiele pracy czeka ich jeszcze, aby w czerwcu świętować upragniony awans.
Marcin Szulik dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"Bardzo dobrze czuję się w Gdańsku i chciałbym tu odbudować się do końca. Będę do tego dążył i nie poddam się. Ludzie, którzy mają ze mną do czynienia, wiedzą, że nie lubię się poddawać. Ci, którzy we mnie uwierzyli, na dzień dzisiejszy się na mnie jeszcze nie zawiedli. I się nie zawiodą. Będę robił wszystko, aby kiedyś Marcin Szulik był wizytówką tego klubu" - mówi 30-letni pomocnik Lechii.
Nieobecni w meczu z Polonią
OSKAR STANISZEWSKI
Porażka Lechii z warszawską Polonią była pierwszą przegraną od 3 listopada zeszłego roku, gdy biało-zieloni ulegli 0:1 w Chorzowie. Ponadto, trzy bramki stracili tylko dwukrotnie: w Polkowicach i teraz w Warszawie. Tak wysoka porażka była zapewne spowodowana nieobecnością kilku zawodników pierwszego zespołu.
II liga: Sensacja we Wrocławiu
PAWEŁ DOCZYK
Za nami już dwudziesta druga kolejka II ligi, która w większości była rozgrywana w Wielką Sobotę. Niestety dla kibiców biało-zielonych nie była ona wielka, ponieważ Lechia uległa w Warszawie Polonii aż 1:3, przez co spadła na czwarte miejsce w tabeli drugiej ligi.
Polonia-Lechia 3:1
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021